De nieuwsbrief gaat tweede jaargang in

In 2018 zijn twee nieuwsbrieven opgesteld en rondgestuurd. Het idee is dat deze nieuwsbrief op een luchtige manier de bewoners informeert over actuele kwesties. Op die wijze wordt voorkomen dat de halfjaarlijkse vergadering een opsomming wordt van mededelingen (waarvan sommige al behoorlijk zijn verouderd).

In 2019 zal verder worden geëxperimenteerd met de communicatie en de nieuwsbrief. Het streven is dat meerdere bewoners bijdragen aan de inhoud van de nieuwsbrief. Dat kan met foto’s of met verhalen van vroeger, of met iets anders, heel veel is mogelijk als het bijdraagt aan samenwerking, communicatie, saamhorigheid.

De nieuwsbrieven zijn terug te vinden op deze pagina.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *